Życie Podkarpackie nr 46/2019 Życie Podkarpackie nr 46/2019
Start Ogłoszenia Usługi Inne
Filtruj
  • Słowo kluczowe lub miejscowość:
  • Opublikowano:
  • Sortuj wyniki:
  • Ilość wyników:
filtruj
Popularne miejscowości
Opublikowano 26.05.2019 20:00

Renowacja antyków, DIY, mebli zabytkowych i nowych

Witam Państwa

Świadczymy usługi w zakresie renowacji mebli antycznych, zabytkowych, a także nowych. Posiadamy pełne wyposażenie do prac konserwatorskich i odnawiania mebli drewnianych. Oferujemy realizację projektu klienta jak i zapewniamy profesjonalne doradztwo odnośnie projektu, materiałów obiciowych, środków wykończeniowych powierzchni (lakiery, bejce, politury, farby akrylowe, kredowe, woski, oleje).
Jako nieliczni zajmujemy się fornirowaniem blatów i innych elementów mebli oraz uzupełnianiu braków fornirem naturalnym.

Zajmujemy się m.in.
Lakierowanie, bejcowanie, politurowanie, woskowanie, olejowanie, wykończenia farbą akrylową utwardzoną oraz kredową (w zależności od przeznaczenia mebla używamy odpowiednich środków, aby mogły jak najdłużej cieszyć się swoim nowym życiem ; ).
Fornirowanie blatów.
Oczyszczamy zniszczone powierzchnie, usuwamy starą politurę, farbę olejną.
Przywracamy blask mosiężnym okuciom i lampą.
Postarzamy meble, przecieramy, cieniujemy asfaltem syryjskim.
Usuwamy pleśń, grzyby, korniki.
Może krzesła się rozjeżdżają ? Skleimy, zrobimy wzmocnienia, wstawki i już możesz być spokojny że nic im nie będzie, a wy i wasi goście będziecie siedzieć spokojnie.
Dorabiamy elementy drewniane.

Przeprowadzamy profesjonalną renowację zachowując oryginalny wygląd mebla z epoki lub możemy zrobić z niego nowoczesny fusion, wszystko zależy od Państwa.
Stoły, krzesła, lustra, szafy, komody, nakastliki, bieliźniarki, łóżka, skrzynie, zegary, kanapy, fotele, ławy, drzwi ... Tak na prawdę odnowimy wszystko ; )

Poniżej zdjęcie jednej z naszych prac. Ze względu na maksymalną ilość zdjęć dodaliśmy ułamek naszej przygody.

Odnowić i zrobić da się wszystko wystarczy pomysł i doświadczenie jeżeli masz szalony pomysł zadzwoń znajdziemy rozwiązanie wspólnie ; ) !

Nie możemy się doczekać na następny projekt ! Zapraszamy gorąco do współpracy. W razie pytań proszę dzwonić, lub wysłać e-maila.
Miłego dnia !
Podobne ogłoszenia:
Wyszukiwarka Ksiąg Wieczystych Anonimowo.
Samodzielna Windykacja
Sex Randki - Dyskretne Spotkania - Kamerki - Pokazy Nago!
więcej ogłoszeń