Życie Podkarpackie nr 49/2019 Życie Podkarpackie nr 49/2019
Start Ogłoszenia Różne Różne
Filtruj
  • Słowo kluczowe lub miejscowość:
  • Opublikowano:
  • Sortuj wyniki:
  • Ilość wyników:
filtruj
Popularne miejscowości
Opublikowano 02.07.2019 09:11

Praca w Salonie z Telefonami Komókowymi

Cena: 1 zł

Opis stanowiska:

- sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów telefonicznych

- sprzedaż usług telekomunikacyjnych firmy

- obsługa klientów

- dbanie o wizerunek firmy oraz powierzone mienie

- dbanie o promocję firmy

Wymagania:

- miła aparycja, wysoka kultura osobista,

- zdolności interpersonalne

- pracowitość, samodzielność

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

- zainteresowanie nowymi technologiami

- ZNAJOMOŚĆ BRANŻY BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

Oferujemy:

- umowa o pracę

- premia od sprzedaży

- szkolenie z zakresu sprzedaży usług firmy

- praca stacjonarna w salonie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby proszone są o wysłane CV poprzez mail lub kontakt telefoniczny 662248727

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Voice-Net Sp Spółka Akcyjna."