Życie Podkarpackie nr 49/2019 Życie Podkarpackie nr 49/2019
Start Ogłoszenia Różne Różne
Filtruj
  • Słowo kluczowe lub miejscowość:
  • Opublikowano:
  • Sortuj wyniki:
  • Ilość wyników:
filtruj
Popularne miejscowości
Opublikowano 27.08.2019 10:09

Fundacja Mocni Nadzieją poszukuje sponsorów i darczyńców – POMÓŻ!

Fundacja „Mocni Nadzieją” powstała, aby nieść pomoc osobom przewlekle i/lub nieuleczalnie chorym. Działalność statutowa Fundacji skupia się na następujących celach:

- zapewnienie opieki lekarskiej i pielęgniarskiej osobom przewlekle i/lub nieuleczalnie chorym;
- zapewnienie osobom przewlekle i/lub nieuleczalnie chorym szeroko rozumianej opieki, w tym dostępu do zabiegów pielęgnacyjnych;
- pomoc finansowa i rzeczowa osobom:przewlekle i/lub nieuleczalnie chorym, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, niedołężnym, nieporadnym;
- finansowanie zakupu środków farmaceutycznych osobom objętym opieką Fundacji;
- umożliwienie korzystania ze sprzętu rehabilitacyjnego lub medycznego osobom objętym opieką Fundacji;
- zapewnienie opieki, wsparcia i rehabilitacji osobom uzależnionym.

Polskie społeczeństwo jest coraz starsze: już w 2017 r. na 100 młodych ludzi przypadało aż 112 seniorów – osób w wieku powyżej 65 lat (badania GUS, dane z 2017 r.). Niestety, ta sytuacja wciąż się pogarsza, a liczba osób starszych rośnie. Naszymi podopiecznymi są najczęściej osoby starsze, obłożnie chore, niezdolne do samodzielnej egzystencji, często samotne. Wymagają stałej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, ale również systematycznej pomocy w codziennych czynnościach: utrzymaniu higieny osobistej, porządku, zrobieniu zakupów itp. Chcemy zapewnić im godne życie do samego końca. W ich imieniu liczymy na pomoc ludzi, którym los osób chorych nie jest obojętny. Prosimy o wsparcie – choćby najdrobniejsze – naszej działalności. Liczy się każda kwota.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas:
Tel. (+48) 732 686 896

Fundacja Mocni Nadzieją jest organizacją, wpisaną do KRS pod numerem: 0000780126, NIP: 6112800743, REGON: 383037532. Więcej informacji o naszej Fundacji znajdą Państwo na stronie mocninadzieja.pl oraz na Facebooku @fundacjamocninadzieja.

Dziękujemy za każde wsparcie.
Podobne ogłoszenia:
Paul Neuhaus - atrakcyjne ceny na elampy.pl
Zatrudnię palacza
sesja zdjęciowa dla każdego
więcej ogłoszeń