Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019
Start Ogłoszenia Kariera Oferty pracy
Filtruj
  • Słowo kluczowe lub miejscowość:
  • Opublikowano:
  • Sortuj wyniki:
  • Ilość wyników:
filtruj
Popularne miejscowości
Opublikowano 03.08.2019 20:39

Praca na stanowisku OPERATOR PLOTERÓW

Cena: Przemyśl
Firma artcreo.pl poszukuje Kandydatów na stanowisko:
OPERATOR PLOTERÓW
Miejsce pracy: Przemyśl

Zakres obowiązków:
- obsługa plotera (frezarki) CNC;
- obsługa plotera laserowego CO2;
- obsługa potera termicznego;
- obsługa plotera tnącego
- konfiguracja i podstawowe serwisowanie w/w maszyn;
- nadzór zasobów magazynowych materiałów produkcyjnych.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- znajomość zasad grafiki wektorowej;
- znajomość oprogramowania CorelDraw;
- precyzja w wykonywaniu prac;
- umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu

Oferujemy:
- umowę o pracę, ewentualnie inne preferowane formy;
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektywności;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji;
- sympatyczną atmosferę w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@artcreo.pl, (w temacie proszę podać nazwę stanowiska)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez firmę artcreo.pl „