Życie Podkarpackie nr 26/2020 Życie Podkarpackie nr 26/2020
Start Ogłoszenia Usługi Finansowe
Filtruj
  • Słowo kluczowe lub miejscowość:
  • Opublikowano:
  • Sortuj wyniki:
  • Ilość wyników:
filtruj
Popularne miejscowości
Opublikowano 04.07.2020 07:15

Kredyt samochodowy przez Internet do 50000 zł

Kredyt samochodowy udzielany w 100% online, maksymalna kwota kredytu to 50 000 zł, bez zabezpieczenia do 72 miesięcy. Proponowany kredyt samochodowy weźmiesz całkowicie przez Internet, bez wychodzenia z domu. Jest on w 100% bezpieczny, ponieważ jest to kredyt bankowy.

Tożsamość kredytobiorcy weryfikowana jest na podstawie konta bankowego klienta, który składa wniosek. Trzeba wykonać przelew na 1zł w celu weryfikacji tożsamości. (1 zł wraca na konto klienta).

Kredyt udzielany jest bez zabezpieczenia – nie wymagane jest ustanowienie zabezpieczenia. Brak wpisów zabezpieczenia w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, brak cesji praw z ubezpieczenia!

Cały proces wygląda tak:

1. Składamy wniosek o kredyt samochodowy na dowolną kwotę (bank weryfikuje tożsamość i wydaje decyzję kredytową). Czekamy na przesłanie środków na konto. Cały proces przebiega w 100% przez Internet.

2. Wybieramy sobie wymarzony samochód lub inny pojazd: motocykl lub skuter i dokonujemy zakupu.

3. Przesyłamy do banku dowód zakupu pojazdu: kopię faktury VAT potwierdzającej zakup pojazdu albo kopię umowy sprzedaży pojazdu oraz kopię dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych 5).

4. Cieszymy się samochodem i niskim oprocentowaniem. Korzystamy z zakupionego samochodu i nie martwimy się o koszty, ponieważ rata tego kredytu samochodowego jest naprawdę niska! :)

Jeśli planujesz zakup samochodu, ale nie masz odłożonej gotówki to zamiast przeglądać oferty wymarzonych samochodów, sprawdzać warunki kredytów w różnych bankach i u dealerów, polecamy zmienić strategię i złożyć wniosek do banku o kredyt samochodowy przez Internet na stronie www.get-money.pl/aktualności/banki/kredyt-gotówkowy-inbank-do-50-000-zł-online na której podane są szczegóły oraz nazwa banku.
 Kredyt samochodowy przez Internet do 50000 zł
Skontaktuj się:
GET-MONEY.PL
Temat ogłoszenia:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Podobne ogłoszenia:
Anulujemy twoje długi
Specjalny zasiłek opiekuńczy dla opiekuna osoby pełnoletniej
Pasaż Finansowy Albert
więcej ogłoszeń