Życie Podkarpackie nr 26/2020 Życie Podkarpackie nr 26/2020
Start Ogłoszenia Usługi Finansowe
Filtruj
  • Słowo kluczowe lub miejscowość:
  • Opublikowano:
  • Sortuj wyniki:
  • Ilość wyników:
filtruj
Popularne miejscowości
Opublikowano 04.07.2020 07:15

Pożyczka do 25000 zł w 15 minut lub mniej

Serwis Get-Money.pl oferujący ekspresowe wsparcie finansowe domowego budżetu zaprasza po szybkie pożyczki i kredyty gotówkowe online. Serwis dedykowany jest również klientom, którzy po raz pierwszy zamierzają aplikować o pożyczkę przez Internet. Pierwsza pomoc finansowa oferowana jest przez kilkanaście firm pożyczkowych całkowicie za darmo, bez dodatkowych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 3000 zł na 30 dni. W przypadku pierwszej pożyczki rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, podobnie jak oprocentowanie nominalne i prowizja.

Szybki kredyt bankowy online to wyjątkowa okazja do podreperowania domowego budżetu, wystarczy skorzystać z szybkiego kredytu gotówkowego online w kwocie od 2000 do 50 000 zł z okresem kredytowania do 72 miesięcy. Bardzo atrakcyjne warunki i uproszczone formalności. Zachęcamy do składania wniosków o szybki kredyt gotówkowy Inbank na www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyty-gotówkowe-pożyczki.

Pożyczka krótkoterminowa online to propozycja dla każdego, kto potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki w kwocie do 7500 zł.Okres spłaty pożyczki krótkoterminowe od 15 do 61 dni w zależności od wybranej oferty. Jeśli w czasie trwania pożyczki okaże się, że potrzeby finansowe klienta uległy zwiększeniu, z pomocą przyjdzie opcja przedłużenia okresu spłaty lub refinansowania pożyczki. To nie koniec dobrych wiadomości, bowiem największą zaletą pożyczek krótkoterminowych chwilówek dla nowych klientów jest bezwzględne 0 zł kosztów pożyczki. Oznacza to, że każdy nowy klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył – i ani złotówki więcej! Standardem jest też przejrzystość i łatwość nawigacji na stronie internetowej www.get-money.pl/chwilowki. Każdy klient, czy będzie miał 18 czy 80 lata, samodzielnie wybiera pożyczkę, określa kwotę pożyczki i termin spłaty oraz składa wniosek online "złóż wniosek"– bez najmniejszego problemu.

Pożyczka na raty - Innowacyjność pomysłu sprowadza się do umożliwienia spłaty pożyczki w dogodnych ratach. I tak oto klient może pożyczyć od 200 do 25 000 zł, a spłatę rozłożyć nawet na 48 miesięcznych rat. Pożyczkę ratalną online może wziąć każdy w wieku od 18 do 80 lat. Wystarczy, że wejdzie na stronę www.get-money.pl/aktualności/finanse/pożyczki-pozabankowe-z-długim-terminem-spłaty-ratalne, wybierze pożyczkę ratalną, określi wysokość pożyczki i ilość rat za pomocą prostego i intuicyjnego kalkulatora oraz złoży wniosek. Weryfikacja pożyczkobiorcy odbywa się błyskawicznie i czasem nie wymaga wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Cały proces jest niezwykle przyjazny i już po kilkunastu minutach od dokonaniu weryfikacji pieniądze mogą być na koncie klienta.
Pożyczka do 25000 zł w 15 minut lub mniej
Skontaktuj się:
GET-MONEY.PL
Temat ogłoszenia:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Podobne ogłoszenia:
Anulujemy twoje długi
Specjalny zasiłek opiekuńczy dla opiekuna osoby pełnoletniej
Pasaż Finansowy Albert
więcej ogłoszeń