Życie Podkarpackie nr 3/2019 Życie Podkarpackie nr 3/2019
Start Ogłoszenia Usługi Finansowe
Filtruj
  • Słowo kluczowe lub miejscowość:
  • Opublikowano:
  • Sortuj wyniki:
  • Ilość wyników:
filtruj
Popularne miejscowości
Opublikowano 23.04.2018 06:53

Pożyczka gotówkowa na ferie zimowe od 15.01 do 28.01 2018

Pożyczka gotówkowa online lub kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą na ferie zimowe, które w 2018 roku w 4 województwach dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim rozpoczynają się 15 stycznia 2018 roku i potrwają do 28 stycznia 2018 roku.

Ferie zimowe to upragniony czas długo wyczekiwany przez przedszkolaków, uczniów, a także ich rodziców. To idealny okres na zasłużony rodzinny wypoczynek zimą – najlepiej w oryginalnym miejscu, gdzie nie ma czasu na nudę. Tegoroczna propozycja kredytów gotówkowych na rodzinny wypoczynku w górach przygotowana została z myślą o tych, którzy chcą nie tylko porządnie wypocząć, ale spędzić ten czas kreatywnie i aktywnie za pożyczone pieniądze w banku na korzystnych warunkach i możliwie najniższym oprocentowaniu na rynku (najtańszy kredyt gotówkowy - ranking styczeń 2018 rok) – teraz również w wersji bez zaświadczeń o dochodach z kieszonkową ratą (niska rata tylko 15,99 zł za każdy 1000 zł).

Podpowiedź, gdzie możliwie tanio, szybko, bez zaświadczeń o dochodach, z minimum formalności i bez wychodzenia z domu - online, można pożyczyć pieniądze na ferie zimowe, wyjazd zimowy rodzinny na narty i snowboard w góry z rekreacyjnym nastawieniem na zajęcia sportowo/rekreacyjnych zarówno na stoku jak i poza nim znajdziesz na stronie internetowej www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyty-gotówkowe-pożyczki.

Dodatkową gotówkę przeznaczysz na dowolny cel, a kredyt gotówkowy na ferie zimowe weźmiesz przez Internet z każdego miejsca w Polsce.
Podobne ogłoszenia:
Pożyczki w Przeworsku (Przeworsk, Polska) - Pożyczka Przeworsk
Pożyczki Ropczyce (Ropczyce, Polska) - Pożyczka Ropczyce
Pożyczki ratalne Łańcut (Łańcut, Polska) - Pożyczka Łańcut
więcej ogłoszeń