Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018
Start Ogłoszenia Kariera Oferty pracy
Filtruj
  • Słowo kluczowe lub miejscowość:
  • Opublikowano:
  • Sortuj wyniki:
  • Ilość wyników:
filtruj
Popularne miejscowości
Opublikowano 13.05.2018 20:40

SPRZEDAWCA

Cena: 2500 zł
Poszukujemy do pracy ludzi z wielkimi jajami, kobiety mogą być tez:), którzy maja cel i motywacje w życiu, zawsze pragną zdobywać nowe doświadczenia.
Jeżeli jesteś człowiekiem który "i tak wszystko zna", nie chce się rozwijać w życiu prywatnym i zawodowym proszę ignorować dane ogłoszenie.

Wymagania:
- porządkowanie dokumentów firmowych
- wypisywanie TAX FREE
- przyjmowanie i realizacja zamówień
- prowadzenie rozliczeń z Klientami
- współpraca z działem Księgowości
- przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek
- obsługa poczty elektronicznej i urządzeń biurowych
- zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta i dbanie o utrzymywanie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów

Obowiązki:
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- doświadczenie pracy w wypisywaniu TAX FREE
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- obsługa kasy fiskalnej
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz porozumienia się z zespołem
- wysoka kultura osobista oraz motywacja do pracy
- samodzielność, rzetelność i uczciwość

Oferujemy:
Co będzie
- stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
- szkolenie
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
- atrakcyjne wynagrodzenie 2000 na ręce oraz premie bez sufitu
- możliwość objęcia stanowiska kierownika firmy
- kawa, herbata
Czego nie będzie
- lekceważenie, zniewaga do pracownika
- zatrzymanie wypłaty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: trans.continental.gr@gmail.com
Skontaktuj się:
Michal +380969999545